Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi pasūtījuma dienas pēcpusdienā, laikā no plkst. 18:00 - 22:00, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Gadījumā, ja pasūtījums veikts pēc plkst. 21:00, pasūtījums Pircējam tiek piegādāts nākamās dienas pēcpusdienā, laikā no plkst. 18:00 - 22:00, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Pie alkoholisko dzērienu saņemšanas Pircējam ir jāuzrāda personas apliecinošs dokuments Pārdevēja pārstāvim, lai tas būtu pārliecināts par Pircēja vecuma atbilstību iegādātajiem produktiem. Ja Pircējs Pārdevēja pārstāvim nevar apliecināt sava vecuma atbilstību alkoholisko dzērienu iegādei, Pārdevēja pārstāvis produktus atgriež Pārdevējam, savukārt Pārdevējs pircējam veic naudas atmaksu par produktiem, izņemot samaksu par piegādi.

Atteikuma tiesības

Ja Pircējs nav apmierināts ar piegādāto preču kvalitāti, tās var nodot Pārdevēja kurjeram piegādes brīdī.Ja Pircējs pamana neatbilstību vai problēmas ar produktu kvalitāti, kad Pārdevēja kurjers jau ir aizgājis, lūdzu, informējiet Pārdevēju par to 72 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, rakstot e-pastu uz info@piegademajas.lv vai zvaniet pa tālr.: + 371 28664224

Naudu par atgrieztajiem produktiem Pārdevējs pārskaita uz Pircēja maksājumu karti, no kuras tika veikts pasūtījums, 5 (piecu) darba dienu laikā pēc produkta atgriešanas datuma. 

Preču atgriešanas vai apmaiņas gadījumā piegādes maksa par pasūtījumu Pircējam netiek atmaksāta vai atlīdzināta.

Pircējam atgriežot produktus Pārdevējam, ar atgriešanu saistītās izmaksas sedz Pircējs

Ja esat saņēmis produktus par zemāku cenu, nekā esat samaksājis, mēs pārskaitīsim pārmaksāto summu uz Jūsu bankas kontu 5 (piecu) darba dienu laikā no dienas, kad esat apmaksājis pasūtījumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

0
 .